Start > O nas > Nasza kadra

Nasza kadra

CKB jest zespołem specjalistów z licznymi tytułami naukowymi, który w drodze konsultacji stara się wypracować najbardziej odpowiednie dla Państwa Organizacji rozwiązania rozwojowe. Kluczowymi wartościami jakie oferujemy są:

  • zdolność do adaptacji wiedzy pod kątem potrzeb wybranego klienta i dokonania konkretnych implementacji
  • partnerstwo we współpracy i dążenie do kompleksowego rozwiązania problemów

Nasi trenerzy posiadają kwalifikacje zawodowe wymagane przez MEN tzn. mają ukończone studia wyższe, przygotowanie pedagogiczne i kilkuletnie doświadczenie w pracy w zawodzie. Zostali oni wybrani w procesie wyjątkowo rygorystycznej selekcji i przygotowani przez Business Training Centre do profesjonalnego prowadzenia zajęć oraz przekazywania swej wiedzy uczestnikom. Wyróżniają się jako najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie oraz praktycy z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń w różnych branżach.

Szeroka baza wykładowców daje nam możliwość doboru osoby prowadzącej zajęcia do branży, jaką reprezentują nasi klienci. Instruktorzy, posiadający rozległą wiedzę, przekazują ją w dynamiczny i zajmujący - a co najważniejsze - skuteczny sposób. Stąd wszyscy - kierownictwo i personel, wykładowcy, konsultanci i trenerzy - bardzo wysoko, czasem zdaje się, że poza zasięgiem możliwości, ustawiają przed sobą poprzeczkę. Mogą sobie na to pozwolić, bo za każdym razem - podczas szkoleń otwartych i zamkniętych, konferencji, seminariów, warsztatów i treningów - dzielą się ze słuchaczami rozległą wiedzą fachową, cennymi umiejętnościami praktycznymi, bogatym doświadczeniem zawodowym i przede wszystkim - niepospolitym myśleniem o potrzebie ustawicznego kształcenia.

© Copyright CKB Sp. z o.o. All Rights Reserved.