Start > O nas > Co robimy

Co robimy

Dla Twojego rozwoju trenerzy i lektorzy Centrum Kształcenia Biznesu wspierają ludzi i ich organizacje w rozwoju w pożądanych kierunkach. Pomagają w tworzeniu poczucia bezpieczeństwa, zaangażowania, zaufania i radości z efektywnej współpracy. Wartości te realizujemy w ramach dwóch działów:

  • szkoleń biznesowych - w tym m.in. zarządzanie, marketing, komunikacja, efektywna sprzedaż, księgowość, skuteczne metody wywierania wpływu
  • szkoleń biznesowych w języku angielskim - project management

Przygotowujemy szkolenia spełniające następujące kryteria:

  • programy dopasowane do konkretnych potrzeb konkretnych osób i organizacji
  • uczymy praktycznych umiejętności, które można zastosować w życiu bezpośrednio po szkoleniu
  • przekazujemy wiedzę w ciekawej i nowatorskiej formie
  • dbamy o bezpieczeństwo i możliwość wyboru form pracy przez uczestników szkolenia.

Dlaczego Polacy chcą się szkolić?

Powody poszerzania kwalifikacji wskazują na kilka rodzajów postaw wobec uczenia się. Najczęstsza motywacja to chęć bycia lepszym w swojej roli zawodowej - reprezentuje ja 23% osób. Wśród osób pracujących zawodowo odsetek ten wynosił aż 36%, ale potrzebne dopasowania się do oczekiwań pracodawcy maja również osoby uczące się i studiujące a także bezrobotni. Dla wielu osób celem jest zdobycie pracy w innym zawodzie lub po prostu chęć znalezienia pracy (łącznie 28% osób). Coraz ważniejszym powodem zdobywania nowych kwalifikacji jest chęć poszerzania wiedzy o świecie, nadążania za zmianami zachodzącymi w społeczeństwie i bycia w zgodzie z trendami (31% osób).

© Copyright CKB Sp. z o.o. All Rights Reserved.